Rihanna

Elite Affiliates

   http://lovekatyperry.blog.cz/ http://www.britney-spears.er.cz/ http://daily-dobrev.net/

   http://lovely-jessica.net/ http://shakira-online.net/ http://adla777.blog.cz/ 

  

Kalendář

06.09. | Video Music Awards

09.09. | Závěrečný ceremoniál paralympiády

21.09. | iHeartRadio Music Festival, Las Vegas

05.-06.10. | FIFA U-17 Women´s World Cup in Baku, Ázerbájdžán

Aukro.cz

Aukro.cz 

Partneři

http://www.futurehits.cz/home

Vcela.net

 

Homepage

Další část interview pro GMA je venku*Good Morning America dnes odvisílalo další úryvek exklusivního rozhovoru s Rihannou. RiRi tentokrát řekla podrobnosti o tom co se té noci stalo, a řekla že ji to co se tehdy stalo pořád v mysli pronásleduje.

,,V očích mu nebylo nic vidět, ani stopa po jeho duši", řekla Rihanna o stavu Brownovi mysli během útoku. ,,Bylo to jednoznačné zatemnění. Nebyl to vůbec ona, když jsem se na něj podívala."

Rihanna říká, že čím hlouběji se dva nejlepší přátele do sebe zamilují, o to je to nebezpečenější, protože se na sobě stávají přímo závislý. 

,,Byla to trochu posedlost."

Říká, že noc před Grammy, když oba jeli zpátky do svého domu po návštěvě Clive Davis party, tak to bylo ošklivé, protože v jeho mobilu uviděla textovou zprávu od jiné ženy a tak ho vlastně přichitila při tom, že jí lže.

,,Nemohla jsem uvěřit, že mi lže, a on nemohl pochopit, že to prostě nenechám být. Byl zády ke zdi. Pravda je tady v textové zprávě. To v něm odstartovalo to násilí vůči mně."

Je to pro ni tak těžké, promítat si v hlavě co se tehdy stalo",když říká, ,,Nebylo to součástí nějakého mého plánu", a přiznává, že Chrise pořád miluje. Nemám k němu žádnou zášť, vlastně k němu cítím jen lásku a péči, a mám o něj obavy. Chci aby se mu dařilo dobře, měl velkou kariéru a skvělý život.

,,Myslela jsem, že je Chris dokonalý".


,,Stačí ked si myslíte že někdo byl dokonalý, a že se nemůže stát to že by vám to udělal. Ja jsem sílu objevila po roce, když jsem ji měla" Byl to drsný zážitek a cesta byla tvrdá. Pokud se chcete z toho dostat potřebujete hodně kuráže. Samozřejmě jsem to přežila, ale mluvit o tom co i jen při nejmenším bylo težké. Jen jsem se snažila žít svůj život, ale bylo to těžké. Byla jsem v centru pozornosti, ale pro všechny z nesprávných důvodů. Vzhledem k tomu že se mluvilo o mé hudbě a najednou byla všechna pozornost věnovaná mně a tomu co se my stalo. To bylo to čemu říkám velká pauza. Pak z vás ale taková velká životní zkušenost udělá většího realistu. "

Rihanna dále říká že je odhodlána své negativní zkušenosti použít v dobrém.

,,Mnoho lidí prošlo něčím reálným jako je toto, trpí a je to skoro jako kdyby je o tom zakázáno mluvit. Od začátku mé kariéry mě lidé sledují, doufejme že tento příběh je něco jiného a lidé si vezmou příklad. Chci pomoci ženám které byly postiženy tímto druhem násilí. Jsou tam venku. "


Celý rozhovor se bude vysílat dnes v pořadu 20/20 v deset hodin večer amerického času.

*Objevilo se celé interview:

zdroj: rihanndaily, perfect-rihanna.sblog.cz

Poslední komentáře
07.11.2009 18:01:49: návštěva :-D
06.11.2009 18:23:22: smutné..smiley${1}
06.11.2009 18:06:40: páni, málem mě to rozbrečelo
06.11.2009 17:26:08: je to smutný..ale je dobře že o tom promluvila
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.