Rihanna

Elite Affiliates

   http://lovekatyperry.blog.cz/ http://www.britney-spears.er.cz/ http://daily-dobrev.net/

   http://lovely-jessica.net/ http://shakira-online.net/ http://adla777.blog.cz/ 

  

Kalendář

06.09. | Video Music Awards

09.09. | Závěrečný ceremoniál paralympiády

21.09. | iHeartRadio Music Festival, Las Vegas

05.-06.10. | FIFA U-17 Women´s World Cup in Baku, Ázerbájdžán

Aukro.cz

Aukro.cz 

Partneři

http://www.futurehits.cz/home

Vcela.net

 

Homepage

Drake: ,,S Rihannou nechodím, jenom spolu pracujeme na novém songu"

V sobotu 29.8. si Rihanna zašla do losangeleského W-Hood nightclubu. Šla tam s její kamarádkou Katy Perry, ale hlavně s raperem Drakem, a tak jak to většinou bývá, začali se šířit drby, že tito dva spolu něco mají.

Rapová senzace Drake se však tomu, že má něco s Rihannou, jen směje. Spolupráce Rihanny a Drakea je totiž pouze z profesionálního hlediska. Ale to bulvár slyšet nehce, podle něho spolu byli spatřeni již několikrát v New Yorku a Rihanna si vztahem s Drakem prý řeší bolavé srdce z nedávného velmi nevydařeného vztahu s Chrisem Brownem. Ale Drake - vlastním jménem Aubrey Graham - trvá na tom, že čas s Rihannou trávil proto, aby ji přesvědčil pro společný duet na Drakeovo nadcházející album. Ostatně tohle řekl Drake New York Postu:

,,Jsme jen velmi dobří přátelé. Máme si co říct o hudbě a snažíme se přijít na nějakou dobrou písničku na moje nadcházející album. Já spolupracoval zatím jen z jednou zpěvačkou a to Mary J. Blige a tak doufám, že to s Rihannou vyjde. Také se teď snažím o spolupráci se Sade."

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.