Rihanna

Elite Affiliates

   http://lovekatyperry.blog.cz/ http://www.britney-spears.er.cz/ http://daily-dobrev.net/

   http://lovely-jessica.net/ http://shakira-online.net/ http://adla777.blog.cz/ 

  

Kalendář

06.09. | Video Music Awards

09.09. | Závěrečný ceremoniál paralympiády

21.09. | iHeartRadio Music Festival, Las Vegas

05.-06.10. | FIFA U-17 Women´s World Cup in Baku, Ázerbájdžán

Aukro.cz

Aukro.cz 

Partneři

http://www.futurehits.cz/home

Vcela.net

 

Homepage

Ne-Yo nebude psát píseň pomsty pro Chrise Browna od Rihanny

Nyní, když se chris Brown omluvil za hádku, která proběhla v první polovině letošního roku mezi ním a Rihannou, bude "Umbrella" zpěvačka ta další kdo promluví nahlas?


No, podle Ne-Yo, to více lze očekávat až v rozhovoru než v songu. Zpěvák / songwriter řekl, že  Rihanna nebude řešit věci na jakémkoliv materiálu, které píše pro její další album.

"Udělal jsem něco pro Rihannin projekt," řekl MTV News. "Nehci jít až tak příliš daleko, protože vím, že to je to, co všichni očekávají. Nemyslím si, že žije nějaká osoba, která by nevěděla o tom co se tehdy stalo. Nemám pocit, že je potřeba, aby byl oslavován. Nemyslím si, že je třeba, aby se píseň zpívala, nebo byla napsána. Je to smutné, co se děje. Ženy zažívájí domácí násilí po celou dobu, a nikdo o tom něco neříká, nebo se nerozhodne udělat cokoliv, o tom. Ale teď, že se to stalo s celebritou, tak je kolem daleko větší rozruch. 

V minulosti, Ne-Yo pracoval s Britney Spears a během bouřlivé doby po jejím rozvodu s Kevinen Federlinem, řekl MTV Novinky o "Toxic" superstar , že se její osobní život dotýká i skladeb na jejím albu.

Tentokrát však, Ne-Yo řekl, že není schopen tohle dělat pro Rihannu, ani to nechce, protože pořád tu je jeho přátelství s Brownem.

"Chris Brown je můj přítel, a nemám potřebu ho zobrazit jako špatného člověka za to, co se stalo, vysvětluje" Ne-Yo . "Byl to absolutní omyl, a on se teď má z čeho poučit. Ale nehci ho za to podrazit. Nejsem takový, že mu vrazím kudlu do zad a obrátím se k němu jako k příteli zády,protože udělal chybu. Nemůžu psát o Chrisi Brownovi tu podrazovou píseň a pak se na sebe podívat do zrcadla. "

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.