Rihanna

Elite Affiliates

   http://lovekatyperry.blog.cz/ http://www.britney-spears.er.cz/ http://daily-dobrev.net/

   http://lovely-jessica.net/ http://shakira-online.net/ http://adla777.blog.cz/ 

  

Kalendář

06.09. | Video Music Awards

09.09. | Závěrečný ceremoniál paralympiády

21.09. | iHeartRadio Music Festival, Las Vegas

05.-06.10. | FIFA U-17 Women´s World Cup in Baku, Ázerbájdžán

Aukro.cz

Aukro.cz 

Partneři

http://www.futurehits.cz/home

Vcela.net

 

Homepage

Rihanna byla na karaoke

Rihanna strávila sobotní večer tím, že zpívala karaoke v jednom newyorském clubu na Shangai Square. ,,Přišla s šesti přáteli a přidalo se k nim asi osm dalšíchl, kteří tam již byli," řekl jeden očitý svědek. "Rihanna nechtěla mít svůj vlastní pokoj a proto byla v normální místnosti se všemi lidmi z clubu".

Rihanna zpívala asi 10 písní, řekl zdroj. "Požádala o Misery Business od Paramore a Busta Vaše Windows Jazmine Sullivan. Také zpívala společně se svými přáteli na Livin o Modlitba by Bon Jovi. Kdykoliv někdo chtěl požádat o písničku Rihanny, řekla ne! "

Existují tři velké sedačky v klubu, a jednu obsadila právě Riri. Rihanna se velmi bavila a zpívala vždycky, když zpíval kdokoliv další. Služba, co v clubu nalévala, řekla, že Rihanna pila Johnny Walker Black s Ginger Ale.

"Ve skupině si hodně objednávali jejich koktejly a celkem zde utratili zhruba 500 dolarů a nechaly velmi štědré zpropitné," přidal  zdroj. "Rihanna vypadala krásně, měla červené šaty a její vlasy a make-up byly perfektní. Byla velice laskavá ke všem. "

 

zdroj:rihannadaily.com

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.