Rihanna

Elite Affiliates

   http://lovekatyperry.blog.cz/ http://www.britney-spears.er.cz/ http://daily-dobrev.net/

   http://lovely-jessica.net/ http://shakira-online.net/ http://adla777.blog.cz/ 

  

Kalendář

06.09. | Video Music Awards

09.09. | Závěrečný ceremoniál paralympiády

21.09. | iHeartRadio Music Festival, Las Vegas

05.-06.10. | FIFA U-17 Women´s World Cup in Baku, Ázerbájdžán

Aukro.cz

Aukro.cz 

Partneři

http://www.futurehits.cz/home

Vcela.net

 

Homepage

Rihanna promluvila v interview pro Good Morning America o svém vztahu s Brownem - On byl moje první velká láska!

V předešlé novince jste se mohli dozvědět, že Rihanna poskytla pořadu Good Morning America exklusivní interview, které se bude odvísíláno tento čtvrtek.

Tento rozhovor je její první od únorové tragédie, rolí zpovědnice se ujala Diane Sawyer. Rihanna v něm řekla jak se dala dohromady po útoku Chrise Browna a jak snášela velkou medializaci, která se kolem ní tehdy rozpoutala. ,,Šla jsem spát jako Rihanna a probudila jsem se jako Britney Spears" řekla časopisu Glamour (vychází 10.listopadu). ,,Bylo to strašné jaký média další den poté rozpoutala chaos". Dodala: ,,Positivní věc na tom všem co se mi stalo je to, že si z toho ostatní lidé mohou vzít ponaučení". Rihanna bude oceněna časopisem Glamour jako Woman of The Year příští pondělí v New Yorku.

,,Stalo se to mě.......a můžete se to stát komukoliv". Rihanna řekla, že to pro ni obzvlášť těžké vzpamatovat se z toho, protože Chris Brown měl velké místo v jejím srdci. Řekla: ,,On byl rozhodně moje první velká láska".

Rihanna v rozhovoru promluvila také o svém dětství a dospívání na Barbadose, o rodinném žuvotě a co dělala za posledních devět měsíců.

A tady se můžete podívat na scany z aktuálního prosincového čísla časopisu Glamour. Rihanna pro něj nafotila speciálně nový photoshoot a musím říct, že je opravdu skvělý.

 

RIHANNADAILY_COM-001.jpg (1.8 MB) RIHANNADAILY_COM-002.jpg (1.8 MB) RIHANNADAILY_COM-003.jpg (2.0 MB) RIHANNADAILY_COM-004.jpg (2.1 MB) RIHANNADAILY_COM-005.jpg (1.6 MB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdroj: rihannadaily

Poslední komentáře
03.11.2009 17:15:55: som zwedawa na ten rozhovor..a tie scany su uzastne rihanna tak vyzera bozsky!!!!
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.