Rihanna

Elite Affiliates

   http://lovekatyperry.blog.cz/ http://www.britney-spears.er.cz/ http://daily-dobrev.net/

   http://lovely-jessica.net/ http://shakira-online.net/ http://adla777.blog.cz/ 

  

Kalendář

06.09. | Video Music Awards

09.09. | Závěrečný ceremoniál paralympiády

21.09. | iHeartRadio Music Festival, Las Vegas

05.-06.10. | FIFA U-17 Women´s World Cup in Baku, Ázerbájdžán

Aukro.cz

Aukro.cz 

Partneři

http://www.futurehits.cz/home

Vcela.net

 

Homepage

Rihanna v New Yorku (22.9.09) + novinky

Tak myslím, že je jasné kterým směrem se ubírá Rihannina nová image. Z černovlasé RiRi se stane blondýna. No nevím jak to bude vypadat až bude mít všechny vlasy na blond, ale ten melír co má teď jí podle mě moc nesluší. Co si myslíte vy?

Jinak Rihanna získala zápis v britské Guinessově knize rekordů za singl ,,Umbrella", kterého se v Anglii prodalo neuvěřitelných 2,5 milionů kopií. Gratulujeme!

Co se týče singlu ,,Run This Town" tak ten se stále drží na předních příčkách oficiální hiparády USA Billboard Hot 100. Minulý týden byl na místě #4 a tento poskočil na místo #2.

Dále se pak objevil seznam lidí, kteří pracují na Rihanniném novém albu, a je to seznam opravdu hvězdný. Tady je: Akon; Carl Sturken & Evan Rogers; Chase & Status; Drake; Ian Brown; Jim Beans; Justin Timberlake; Kanye West; Ne-Yo; No I.D.; Pharrell Williams; Rock City; Ryan Tedder; Sean Garret; Sean Kingston; Soulja Boy; Stargate; The Y’s; Tricky Stewart and The Dream; Tyson Ritter (All-American Rejects).

zdroj:rihannadaily, justjared

rihanna-justin-timberlake-new-album-02.jpg (265 KB) rihanna-justin-timberlake-new-album-03.jpg (290 KB) rihanna-justin-timberlake-new-album-04.jpg (307 KB) rihanna-justin-timberlake-new-album-05.jpg (229 KB) rihanna-justin-timberlake-new-album-09.jpg (179 KB) rihanna-justin-timberlake-new-album-10.jpg (252 KB)
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.