Rihanna

Elite Affiliates

   http://lovekatyperry.blog.cz/ http://www.britney-spears.er.cz/ http://daily-dobrev.net/

   http://lovely-jessica.net/ http://shakira-online.net/ http://adla777.blog.cz/ 

  

Kalendář

06.09. | Video Music Awards

09.09. | Závěrečný ceremoniál paralympiády

21.09. | iHeartRadio Music Festival, Las Vegas

05.-06.10. | FIFA U-17 Women´s World Cup in Baku, Ázerbájdžán

Aukro.cz

Aukro.cz 

Partneři

http://www.futurehits.cz/home

Vcela.net

 

Homepage

Rihanna v novém interview promluvila o únorové tragédii! 

Dnes ráno měla na americké televizní stanici ABC premiéru část prvního interview s Rihannou od únorové tragédie. Níže si můžete přečíst v podstatě to, co Rihanna říká. Co Good Morning America dnes ukázalo, bylo opravdu dojemné, RiRi skoro plakala. Plná verze rozhovoru bude k vidění zítra v pořadu 20/20 v 10 hodin dopoledne amerického času.

 

,,Je to tak trapné, že jsem mohla být zamilovaná do takového typu člověka", řekla Rihanna Diane Sawyer (moderátorka Goog Morning America) ve svém prvním televizním rozhovoru diskutujícím o únorovém útoku.,,Až dosud jsem do něj byla zamilovaná. Nepodmíněně tomu, že jsem se k němu vrátila. Je to tak ponižující říkat co se stalo. Připustit, že? Je to traumatizující zážitek."

Její rozhodnutí vrátit se k Brownomi však bylo podle jejích slov chyba.

,,Zůstala jsem. Dokonce jsem se k němu vrátila, i přesto co mi uděla, což bylo špatně", řekla. ,,Ale...jsem normální lidská bytost a ostatní mě vidí tak nereálně.  A všechna ta očekávání...já nejsem dokonalá.

21-letá Rihanna dále přiznala, že ji Brown držel 2x tu noc pod zámkem a kousal do uší a prstů.

Po měsích mlčení se tak Rihanna rozhodla promluvit.

,,Připadalo mě to normální se k němu vrátit. Ale není to správně. Zažila jsem si těhdy těžké věci a to je to, co chci aby lidé věděli", řekla. ,,Pak jsem si uvědomila jak jsem sobecká rozhodnout se pro lásku, i přes to co se stalo. Spousta dívek by si pak moho říct, že to nic neznamená, když je jejich přítel bije a já nechtěla být zodpovědná za toto jejich rozhodnutí. I když mě Chris nikdy znovu už neudeřil, kdo si truofne říct, že to jejich přítel znovu neudělá. Kdo může říct, že je nakonec nemůže i zabít?" řekla.,, Jedná se o mladé dívky, a tak jsem si uvědomila, jak by toto moje rozhodnutí mohlo mít dopad na život těchto dívek."

Po devítiměsíční pauze se Rihanna vrací na hudební scénu s novým albem Rated R a signalizuje tak návrat z tak dlouhého osamocení.

,,Bylo to jedno z nejosamělejších období v mém životě, protože nikdo nerozumí jaké to je", řekla. ,,Existuje mnoho žen, které zažili to co já, ale ne na veřejnosti. To bylo opravdu těžké. Jen jsem cítila něco jako: Ó můj bože, právě všichni probírají mé soukromí."

V srpnu byl Brown odsouzen k pěti letům podmínky a šesti měsícům civilních prací a roční navštěvování poradny pro typy jako je on.

zdroj: rihannadaily

Poslední komentáře
05.11.2009 15:56:16: mě připdadá že jí k tomu aby se rozbrečela moc nechybělo
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.