Rihanna

Elite Affiliates

   http://lovekatyperry.blog.cz/ http://www.britney-spears.er.cz/ http://daily-dobrev.net/

   http://lovely-jessica.net/ http://shakira-online.net/ http://adla777.blog.cz/ 

  

Kalendář

06.09. | Video Music Awards

09.09. | Závěrečný ceremoniál paralympiády

21.09. | iHeartRadio Music Festival, Las Vegas

05.-06.10. | FIFA U-17 Women´s World Cup in Baku, Ázerbájdžán

Aukro.cz

Aukro.cz 

Partneři

http://www.futurehits.cz/home

Vcela.net

 

Homepage

Rychlé novinky

Je mi už trapné Vám stále říkat, že nejsou žádné novinky, ale pořád tahle situace trvá. A to už od 19.října! Objevují se informace typu, že teď Rihanna a její tým jednají o vystoupení v Palace hotelu v Abu Dhabi ve Spojených arabských emirátech. Tahle zpráva jistě potěší tisíce fanboušků, kteří byli zklamaní ze zrušení dubajského koncertu, který se měl konat 28. května, ale tehdy se RiRi vzpamatovávala ještě ze situace kolem ní a Chrise Browna a tak vystoupit nemohla.

RiRiin nový singl ,,Russian Roulette" si vede opravdu dobře. Týden po jeho světové premiéře a bez propagace (!) debutoval na #100 v americké Billboard Hot 100 a na  #62 ve Billboard R&B 100. A na stránce Youtube si ho poslechlo již několik milionů lidí. To vše bez propagace. Ta ale začne již tento týden, kdy vyjde singl na iTunes (3.11.) a klip bude mít premiéru 6.11.

Protože nejsou žádné novinky, tak jsem se snažila najít o RiRi něco zajímavého a tak jsem na Youtube narazila na video ze začátku Rihanniné kariéry (2005/2006) na kterém se RiRi učí stepovat. Určitě se podívejte=)

 

zdroj:rihannadaily, youtube

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.