Rihanna

Elite Affiliates

   http://lovekatyperry.blog.cz/ http://www.britney-spears.er.cz/ http://daily-dobrev.net/

   http://lovely-jessica.net/ http://shakira-online.net/ http://adla777.blog.cz/ 

  

Kalendář

06.09. | Video Music Awards

09.09. | Závěrečný ceremoniál paralympiády

21.09. | iHeartRadio Music Festival, Las Vegas

05.-06.10. | FIFA U-17 Women´s World Cup in Baku, Ázerbájdžán

Aukro.cz

Aukro.cz 

Partneři

http://www.futurehits.cz/home

Vcela.net

 

Homepage

Video: Chris se omlouvá za napadení Rihanny

Jistě všichni víte co všechno strašného musela Rihanna prožívat v únoru tohoto roku, kdy ji její vlastní přítel, rnb zpěvák Chris Brown v předvečer předávání prestižních cen Grammy napadl a zmlátil. Celý svět pak obletěla fotka zmlácené Rihanny, která vypadala opravdu hrůzostrašně.

Nedávno se konal soud, na kterém se Chris přiznal, že Rihannu napadl. A díky tomu, že se přiznal získal i ulehčený rozsudek a vyhnul se tak několikaletému vězení, které mu hrozilo. Pokud bude mimosoudní dohoda 5. srpna potvrzena, zůstane zpěvák v podmínce, bude muset vykonat veřejně prospěšné práce a navštěvovat kurzy proti domácímu násilí. Tedy přesně toto:

* pětiletý podmínečný trest
* 180 dnů mytí posprejovaných ploch a úklid odpadu okolo silnic
* pravidelná návštěva kurzů proti domácímu násilí
* dodržovat minimální vzdálenost od Rihanny (ta činí 45 metrů, během společenských událostí se k sobě mohou přiblížit až na 9 metrů) – toto nařízení však nesmí porušovat ani Rihanna

Ve videu, které vám sem dávám, se Chris poprvé veřejně omlouvá za to co Rihanně udělal. Svůj čin označil za naprosto nepřijatelný a své fanoušky poprosil o odpuštění. Dvacetiletý Brown uveřejnil dvouminutové video, ve kterém se kaje za svůj násilný čin, na serveru TMZ.com. Prý se chtěl takto veřejně omluvit již dříve, ale zrazovali ho od toho jeho právníci. Kromě opakovaných omluv určených širokému publiku se Brown zmínil o tom, že vyrůstal v prostředí domácího násilí.

 

zdroj: rihannadaily.com,tmz.com,ceskenoviny.cz

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.