Rihanna

Elite Affiliates

   http://lovekatyperry.blog.cz/ http://www.britney-spears.er.cz/ http://daily-dobrev.net/

   http://lovely-jessica.net/ http://shakira-online.net/ http://adla777.blog.cz/ 

  

Kalendář

06.09. | Video Music Awards

09.09. | Závěrečný ceremoniál paralympiády

21.09. | iHeartRadio Music Festival, Las Vegas

05.-06.10. | FIFA U-17 Women´s World Cup in Baku, Ázerbájdžán

Aukro.cz

Aukro.cz 

Partneři

http://www.futurehits.cz/home

Vcela.net

 

Rihanna v Česku

Koncert Riahnny v Praze,20.3.2008,Velká sportovní hala,Praha-Výstaviště

recenze koncertu:novinky.cz

Jestli byl něčím Rihannin koncert výjimečný, tak právě tím, že patřil k nejkratším v historii. Zpěvačka se objevila na pódiu kolem deváté hodiny po otupujícím, ale naštěstí stručném výstupu Terezy Kerndlové. Leckdo z přítomných pak nevěřil svým očím a uším, když v deset hodin a osm minut zamávala a odešla. Přestože se nechala slyšet, jak Prahu miluje, vypadalo to spíše tak, že chce mít všechno co nejdříve za sebou.

Show zahájila hrou stínů za poloprůhlednou oponou, která po chvíli spadla a zpěvačka tak mohla předvést své pověstné sexy oblečky. Po celou dobu zpěv doprovázela poměrně zdařilými tanečními kreacemi a občas se otočila k publiku zády, aby ho podráždila trhavými pohyby svých dobře vyvinutých hýžďových svalů.

Krom toho nezpívala vůbec špatně, slušnou práci s hlasem odvedla hlavně v baladě Hate That I Love You, doprovázené akustickou kytarou, nebo v Unfaithful. Polopatické techno Don't Stop the Music ale náročnějšího posluchače rychle vrátilo do reality a připomnělo, že Rihanna je v první řadě komerční hvězdička, nikoliv soulová diva.

Některé skladby zazněly v rockovějších aranžích, podstatně odlišných od studiových desek, což slušelo zejména z rádia hodně oposlouchanému hitu Umbrella s poněkud legračním refrénem "Umbrella, ela-ela-ela, eh-eh-eh". Kytarista však zjevně neznal míru a koncert prokládal zběsilými metalovými sóly, která nejenže nezapadala do kontextu, ale, upřímně řečeno, postrádala hlavu i patu.

121470-article-20x7k.jpg (11 KB) 121471-article-ebmqi.jpg (21 KB) 121473-article-b4ski.jpg (19 KB)

Existuje mnoho důkazů toho, že Rihanna natáčela klipy K singlům ,,Shut Up And Drive" a ,,Don T Stop The Music" v České Republice. Tady jsou některé z nich:

,,Don t Stop The Music"

  • Na začátku klipu vystupuje Rihanna ze žlutého taxíku a v dáli právě projíždí typická česká tramvaj
  • Poté RiRi vejde do takového krámku a dělá pst na jedonoho kluka. Když jsou záběry na toho kluka, můžete vidět v prosklené vyýloze na pultu krámku kolonády, bonpary atd.

Na klip se můžete podívat zde .

,,Shut Up And Drive"

  • Na začátku klipu vjíždí do hangáru červené Ferrari a pak je záběr na jeho předek - u toho si všimněte, že má brněnskou poznávací značku
  • Nejvíc se v klipu objevuje takové oranžové auto. Je to Škoda Rapid, AK-47 Rabbit, takže zlaté české ručičky
  • Kkip se natáčel na okraji Prahy

Na klip se můžete podívat zde .

ak47_4.jpg (67 KB) ak47_5.jpg (72 KB) bscap0000yd4.jpg (38 KB) obrzky005ff5.jpg (61 KB) obrzky018db9.jpg (66 KB) obrzky040og1.jpg (72 KB) obrzky085vi1.jpg (51 KB) obrzky147ar4.jpg (63 KB) old.jpg (37 KB)
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.